Voices a Marika Singers poprvé v Olomouci

Úvodní stránka/2020/Voices a Marika Singers poprvé v Olomouci
Načítám Akce

Vokální skupina, kterou musíte nejen slyšet, ale i vidět!

Pořiďte si vstupenky:

KINO METROPOL VSTUPENKY zde

TICKET PORTAL VSTUPENKY zde

Od založení v roce 2008 se Marice Divišové (dirigentce, hlavě a srdci skupiny) podařilo dát dohromady přes dvacet amatérských zpěváků, k nimž později přibylo i několik hudebníků. Tato profesně nesourodá parta však dokázala svým nadšením okouzlit a zaujmout natolik, že jejich koncerty bývají vyprodané; mají za sebou několik vystoupení jak v rozhlase, tak v televizi, rovněž úspěšná zahraniční turné jsou důkazem o skvělých výkonech provázejících jejich vystoupení.

Repertoár je unikátní a velmi nevšední, neboť vedle sebe můžete slyšet popovou a rockovou klasiku, gospely, skladby duchovní i světské, písně lidové i muzikálové. Kromě písní převzatých se můžete seznámit i s jejich atypickými úpravami (vlastní texty, aranžmá, …) anebo i s originální tvorbou z pera dvorního skladatele skupiny Jiřího Chvojky.

Koncerty, na nichž se nikdo nenudí. Efektní střídání a prolínání sólových a sborových partů, struktura skladeb i jejich interpretace, je jenom důkazem, že nadšení amatéři jsou pod skvělým vedením schopni podávat profesionální výkony

Přečtěte si co píše o koncertu na svých webových stránkách přímo kino METROPOL zde.

Těšíme se na Vás

Voices